فارم ها

ایده های ساخت فارم در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – قسمت سوم( فارم آیرون )

به دنبال ایده های عالی فارم Minecraft هستید؟ فارم ها در Minecraft یک روش کارآمد ، ایمن و آرامش بخش برای دستیابی به منابع مهم مورد نیاز شما است. که می توانید برای ساخت معجونهای Minecraft یا پرورش محصول برای تغذیه و سیراب شدن خود استفاده کنید. در این آموزش ساخت مزرعه ماین کرافت قسمت سوم ما یک فیلم آموزشی به همراه توضیحات در مورد فارم آیرون ماین کرافت قرار دادیم.

قسمت های قبل اموزش ساخت فارم ماین کرافت

در قسمت قبل آموزش ساخت مزرعه در ماین کرافت ما در مورد ساخت یک فار زراعی به همراه فیلم آموزشی قرار دادیم. در این پست قصد داریم یک فیلم آموزش در مورد فارم آیرون ماین کرافت( Iron Farm ) قرار دهیم.

شما می توانید فارم Minecraft خود را در نزدیکی خانه Minecraft خود راه اندازی کنید. تا بتوانید از حمل و نقل سبزیجات به آشپزخانه Minecraft ، تا پرورش خوک های کوچک خود برای برخی خورشت های خوشمزه ایجاد کنید. و همچنین محصولات زراعی و مواد غذایی ، فارم Minecraft می توانند برای برداشتن بلوک و منابعی مانند آهن و سنگ قرمز به ویژه برای ساختن وسایل جدید با استفاده از ماسک Minecraft یا برای ذوب در کوره انفجار Minecraft خود مفید باشند.

این مزرعه آهنی Java Edition بدون استفاده از رداستون و حتی شامل سه مزرعه کوچک محصول از آخرین به روزرسانی Nether بهره می برد. این مزرعه کاملاً جمع و جور است و از روستائیان ، زامبی ها و گلم های اهلی استفاده می کند (که می توانید با استفاده از راهنمای مزرعه آهن آهنین Minecraft ما نیز مزرعه تهیه کنید) ، و این یک مزیت عالی برای دهکده شما است.

مشاهده کنید
ایده های ساخت فارم در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – قسمت پنجم ( فارم AFK )

فیلم آموزش ساخت فارم آیرون ماین کرافت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا