فارم ها

ایده های ساخت فارم در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – فارم slime

به دنبال ایده های عالی فارم Minecraft هستید؟ فارم ها در Minecraft یک روش کارآمد ، ایمن و آرامش بخش برای دستیابی به منابع مهم مورد نیاز شما است. که می توانید برای ساخت معجونهای Minecraft یا پرورش محصول برای تغذیه و سیراب شدن خود استفاده کنید. در این آموزش ساخت مزرعه ماین کرافت ما یک فیلم آموزشی به همراه توضیحات در مورد فارم Slime ماین کرافت قرار دادیم.

قسمت های قبل اموزش ساخت فارم ماین کرافت

در قسمت قبل آموزش ساخت فارم AFKما در مورد ساخت یک فارم حیوانات برای تامین غذا و محصول زراعی به همراه فیلم آموزشی قرار دادیم. در این پست قصد داریم یک فیلم آموزش در مورد فارم Slime ماین کرافت ( Slime Farm ) قرار دهیم.

شما می توانید فارم Minecraft خود را در نزدیکی خانه Minecraft خود راه اندازی کنید. تا بتوانید از حمل و نقل سبزیجات به آشپزخانه Minecraft ، تا پرورش خوک های کوچک خود برای برخی خورشت های خوشمزه ایجاد کنید. و همچنین محصولات زراعی و مواد غذایی . فارم Minecraft می توانند. برای برداشتن بلوک و منابعی مانند آهن و سنگ قرمز به ویژه برای ساختن وسایل جدید با استفاده از ماسک Minecraft یا برای ذوب در کوره انفجار Minecraft خود مفید باشند.

مشاهده کنید
ایده های ساخت فارم در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – فارم Wool

فارم اسلایم ماین کرافت

اولین قدم یافتن یک قطعه اسلایم است که می تواند فرآیند کاملا دشواری باشد. ما در زیر یک فیلم مفید از چگونگی انجام این کار همراه با یک طرح برجسته Minecraft farm slime آورده ایم. تکه های اسلایم را فقط در سطح Y 40 بدون در نظر گرفتن سطح نور می توان یافت ، اگرچه به طور طبیعی می توانند در باتلاق های بین سطح Y 50 و 70 در سطح نور هفت یا کمتر اسپاون کنند.

فیلم آموزش ساخت فارم اسلایم ماین کرافت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا