اخبار

ماینکرفت Realms Plus

موجانگ خبر از نسخه ماینکرفت Realms Plus را داده است و گفته ( its May ! ) یعنی ممکن است راه اندازی شود.

این ممکن است! معنی آن چیست؟ گذشته از اینکه ما را از گذشت زمان غیرقابل تصور یادآوری کنیم ، هر ماه موارد رایگان جدیدی را برای اعضای Realms Plus به ارمغان می آورد!

ممکن است بپرسید Realms Plus چیست؟ خوب ، آن سنگی را که در آن زندگی می کردید کنار بگذارید و بگذارید به شما بگویم. Realms Plus سرویس اشتراک ماهیانه Minecraft است که به ده بازیکن اجازه می دهد بیش از 90 قطعه از بهترین مطالب موجود در بازار Minecraft ، از adventures, skin packs, worlds, mini-games و موارد دیگر را داشته باشند. تصویری از نقشه های نسخه May !:

ماینکرفت Realms Plus

Clear Craft توسط GoE-Craft :

پیکسل های بزرگ چیز شما نیست؟ Clear Craft بلوک های اصلی Minecraft را در اختیار شما قرار می دهد و آنها را با بافت های 64x تیز ، براق ، روشن و زیبا پیچیده می کند و در عین حال جزئیاتی را برای هر block, item, و mob اضافه می کند. بعلاوه ، موب ها بهبود یافته ای از جمله زامبی ، اژدها ، Creepers و موارد دیگر و همچنین 12 پوسته HD رایگان دریافت می کنید.

ماینکرفت Realms Plus

Lithos HD Textures توسط Syclone Studios :

نه خیلی پیکسل ، نه خیلی تیز – درست است. آشنا و وفادار ، Lithos HD دنیای شما را با بافت های دقیق 32 برابر در حالی که به ظاهر vanilla Minecraft صادق است ، به سطح بعدی می رساند. این بسته ساخته شده توسط Eleazzaar برای Syclone Studios ، همچنین شامل هشت پوسته HD است.

مشاهده کنید
آموزش اسکای بلاک ماینکرفت - قسمت اول

ماینکرفت Realms Plus

بسته بافت قرون وسطی توسط Gamemode One :

با این بافت های قرون وسطایی خیره کننده بازی خود را به رفتار سلطنتی بپردازید! با 20 پوسته قرون وسطایی ساختارهای خیالی همهجانبه و نقش آفرینی را به عنوان حق امتیاز ، شوالیه و قهرمان ایجاد کنید!

ماینکرفت RealMs Plus

The Enderman Heists توسط Everbloom Games :

در یک بازی خفا کننده یک نوع از نوع – در Minecraft – دزدان دریایی جسور را کنار بزنید! با کمک شریک اسرارآمیز خود ، Speaks ، شما باید Ghost Eye Gem را از اوباش خانواده Enderman در New Block City دزدی کنید. مکانیک های مخفی پیشرفته را که قبلاً در Minecraft دیده نشده ، گیم پلی هیجان انگیز و اعتیاد آور و یک داستان قانع کننده با صدای کامل صدا را کشف کنید!

ماینکرفت realms plus

Skyline – Parkour & Roleplay توسط Pixels & Blocks :

هیچ وقت برای ساختمانهای پیچیده و خفا در این نقشه نیست – همه چیز در مورد سرعت است! شهر نئون زمین بازی شماست و شما برای جمع آوری زمردها باید پارکور بازی کنید و از آن استفاده کنید ، سپس می توانید آیتم های خودرا قدرتمند تر کنید. از همان دوره قدیمی پارکور خسته شده اید؟ از ماشین پرنده خود برای کشف وسایل جدید استفاده کنید! بازی در سه آپارتمان لوکس ، 75 دوره پارکور بی نظیر را تجربه کنید و در پنج پوسته نئونی لباس بپوشید!

ماینکرفت Realms Plus
ماینکرفت Realms

جزیره دایناسور توسط PixelHeads :

علم به ما رایانه داد. بله ، علم! این حیوانات همچنین به لطف برخی از آزمایشات ژنتیکی خارج از کنترل ، جانوران ماقبل تاریخ را بر روی این جزیره که گاه بداخلاق بوده است ، رها کردند. بوق ، علم! اسرار پنهان این جزیره جذاب را در یک ماجراجویی کاملاً جدید در جزیره دایناسور کشف و حل کنید! یک ماجراجویی داستان محور را کشف کنید ، با دایناسورها بجنگید و سوار شوید و در نبردهای Boss غالب شوید!

مشاهده کنید
آموزش دستورات ماینکرفت

ماینکرفت Realms Plus
ماینکرفت Realms

شبیه ساز نبرد فضایی توسط QwertyuiopThePie:

بهترین نوع رابطه چیست؟ رابطه دوستانه! اما سفینه های فضایی یک ثانیه نزدیک هستند – و هیچ چیز نمی گوید “دوستان واقعی” مانند جنگیدن با یکدیگر در سفینه های فضایی آینده نگر هستند. قوانین ساده هستند: بین کلارک یا آسیموف را انتخاب کنید و سعی کنید کشتی حریف خود را نابود کنید.
پ.ن: شما می توانید یک به یک بازی کنید ، اما بین 4 بازیکن سرگرم کننده تر است!

ماینکرفت Realms Plus
ماینکرفت Realms

دیوانگی مد توسط Hive:

با وجود یک خالق کامل شخصیت ، چیزی برای پوشیدن ندارید؟ هوس یک اسکین جدید بهار کردید ؟ این مگا پک دارای طیف گسترده ای از اسکین نوجوانان رسمی ، مد روز ، همه با حس مد فوق العاده است. برای هر مناسبت در مجموع 40 پوست کشف کنید!

ماینکرافت
ماینکرفت Realms

مسابقه بلوک خوش شانس توسط Volcano

احساس خوشبختی؟ مسابقه های کلاسیک بهتر از همیشه برگشتند ! دوستان خود را در این نقشه سرگرم کننده مسابقه دهید که کاملاً صدا برای بهترین غوطه وری عمل کرده و شامل موب ها و صداهای دلخواه و همچنین 16 پوسته رایگان!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا