چیت ماینکرفت

آموزش و نحوه نصب ماین کرافت فورج

ما در این پست نحوه نصب ماین کرافت فورج برای مدیریت مود های ماین کرافت خود را قرارداده ایم. راه اندازی آن بسیار ساده است و پس از شروع کار ، یک مکان برای پیگیری همه مود های خود خواهید داشت. خواه این کار رابط کاربری شما را مرتب کرده یا اکتشاف خود را تقویت کنید.

مود های Minecraft کم نیستند .بنابراین وقتی صحبت از مدیریت مود های Forge می شود که در بازی Sandbox Mojang استفاده می کنید . حجم زیاد مود های ماین کرافت می تواند طاقت فرسا باشد. Minecraft Forge فقط برای نسخه جاوا کار می کند ، بنابراین اگر شما در نسخه اصلی PC خود بهترین زندگی را ندارید ، لذت کافی برای کاوش در دانه های Minecraft PE وجود دارد تا ساعت ها مشغول کار خود باشید.

وقتی برای اولین بار به Minecraft Forge نزدیک می شوید ، می تواند کمی دلهره آور باشد. اما خسته نباشید ، ما یک راهنمای آسان گام به گام برای نصب Forge for Minecraft ایجاد کرده ایم تا بتوانید به سرعت و یکپارچه تجربه Minecraft خود را تغییر دهید.

آموزش و نحوه نصب ماین کرافت فورج

  • Minecraft Forge را از وب سایت رسمی بارگیری کنید. مطمئن شوید که نسخه خود را دو بار بررسی می کنید ، بنابراین نسخه صحیح آن را بارگیری می کنید. لیست نسخه ها را می توان در سمت چپ پیدا کرد.
  • نصب کننده بارگیری شده را باز کنید ، که روند نصب را نشان می دهد. مطمئن شوید که “نصب مشتری” هنوز انتخاب شده است تأیید کنید و “تأیید” را فشار دهید.
  • Minecraft Launcher را باز کرده و نمایه را به ‘چیت’ تغییر دهید. هنگامی که بازی بارگیری می شود ، در ابتدا منوی جدید “Mods” را مشاهده خواهید کرد.
مشاهده کنید
مود Chisel بلاک های جدید

اکنون ، شما می توانید به پوشه “Mods” دسترسی پیدا کرده و تمام افزودنی های مورد علاقه خود را با استفاده از Minecraft Forge به بازی نصب کنید.

دانلود فورج

دانلود ماین کرافت فورج از سایت رسمی minecraft forge

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا