مود ماینکرفت

مود زمستانه ماین کرافت

با این مود زمستانه ماین کرافت میتوانید به بازی ماین کرافت فصل زمستان به شکل زیبایی وارد کنید و زمستان را در بازی ماین کرافت زیباتر بگذرانید در تصویر زیر بهتر میتوانید از امکانات مود آگاه شوید.

تصاویر مود زمستان ماین کرافت

مود زمستانه ماین کرافت

Image 1 of 5

مود زمستانه ماین کرافت

آموزش نصب مود زمستان در ماین کرافت

  • 1) Optifine را با ورژن 1.13 یا 1.14 نصب کنید. ( برای اجرای Ghoulcraft در 1.16 ، لطفاً Optifine (Pre13) را بارگیری کنید. برای اجرای Ghoulcraft در 1.15 ، لطفاً Optifine (Pre30) را بارگیری کنید.)
  • 2) بسته های مود زمستانه ماین کرافت را که دوست دارید بارگیری کنید و آنها را در پوشه Resource Pack خود قرار دهید.
  • 3) بسته CIT Mizuno را دانلود کنید (برای کار با پایه های میز لازم است). آنرا از این اینجا دانلود کنید.
  • 4) بسته منبع نامرئی قاب را بارگیری کنید. (من این یکی ( جهت دانلود کلیک کنید ) از Mizuno را دوست دارم) و آن را به پوشه Resource Pack خود اضافه کنید.
  • 5) Minecraft را باز کنید و همه بسته های منابع را روشن کنید (حداقل باید یک بسته Ghoulcraft ، Mizuno’s CIT و یک بسته قاب نامرئی داشته باشید. می توانید همزمان بیش از یک بسته Ghoulcraft را روشن کنید!
  • 6) سرور یا جهانی را باز کنید و یک سندان پیدا کنید. با استفاده از Catalog ، موردی را که دوست دارید پیدا کنید و نام آن را مطابق نمودار تغییر دهید. اگر این کار را درست انجام داده باشید ، مورد مورد نظر مدل های داخل سندان را تغییر می دهد.
  • 7) برای وسایل مبلمان مود زمستانه ماین کرافت ، یک قاب مورد را طبق نمودار قرار دهید و وسایل خود را داخل آن قرار دهید تا نمایش داده شود.
مشاهده کنید
مود صندلی های بیشتر ماین کرافت PE

دانلود مود زمستانه ماین کرافت

مود زمستانه ماین کرافت
Size: 7.8 MB
Version: 12.15.20
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا