seed

seed ماین کرافت Herobrine

یکی دیگر از seed ها افسانه ای Minecraft کشف شده است ، و این یکی از فرهنگ عامیانه گسترده تری از بازی جهان باز است. پس از یک دهه ، گروهی از محققانMinecraft seed Herobrine ( ماین کرافت seed Herobrine )را پیدا کرده اند که به بازیکنان اجازه می دهد از سایت یکی از داستان های وحشتناک بازی های ساختمانی بازدید کنند.

در سال 2010 ، یک creepypasta در مورد Herobrine صحبت کرد. چهره ای عجیب که دقیقاً شبیه skin پیش فرض است. مگر با چشمان سفید شبح. هروبرین رفتارهای عجیب و غریب مانند حفر 2 × 2 سوراخ و برداشتن برگها از درختان را نشان داد. پخش کننده ای به نام Copeland ادعا کرد. که این برخورد NPC عجیب است و شایعات منتشر شده این ادای احترام به برادر مرده خالق Minecraft ، Markus ‘Notch’ Persson است.

هیچکدام درست نبودند هروبرین یک افسانه بود. ناچ برادر ندارد. و همه چیز فقط یک شوخی اینترنتی بود. بازیکنان علاقه مند به بازدید از نقطه ای بودند. که گویا Herobrine مورد مشاهده قرار گرفته بود ، و این ما را به این سمت هدایت می کند. با گذشت بیش از یک دهه ، طرفداران Minecraft دانه Herobrine را پیدا کرده اند. و به شما اجازه می دهند تا به جای بسیاری از کابوس های ممکن قدم بگذارید.

این ماین کرافت seed Herobrine توسط Minecraft @ Home پیدا شد ، جامعه ای از کاوشگران Minecraft که سعی می کنند همه این اسرار را حل کنند. در زیر یک ویدیو وجود دارد که برخی از بازیکنان مکان را کاوش می کنند و تمام جزئیاتی که برای دیدن آن خود نیاز دارید در اینجا قرار دارد:

Seed: 478868574082066804
Version: Java Alpha 1.0.16_02
Alpha coordinates: X=5.06 Y=71 (72.62 eye pos) Z=-298.54
Modern coordinates: X=5.16 Y=71 Z=-298.53
Camera angle: RX=93.75 RY=-1.2

کلیپی از Minecraft seed Herobrine

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا