فارم هافیلم آموزشی بازی ماین کرافت

ایده های ساخت فارم در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – قسمت چهارم( فارم حیوانات )

به دنبال ایده های عالی فارم Minecraft هستید؟ فارم ها در Minecraft یک روش کارآمد ، ایمن و آرامش بخش برای دستیابی به منابع مهم مورد نیاز شما است. که می توانید برای ساخت معجونهای Minecraft یا پرورش محصول برای تغذیه و سیراب شدن خود استفاده کنید. در این آموزش ساخت مزرعه ماین کرافت قسمت چهارم ما یک فیلم آموزشی به همراه توضیحات در مورد فارم حیوانات ماین کرافت قرار دادیم.

قسمت های قبل اموزش ساخت فارم ماین کرافت

در قسمت قبل آموزش ساخت فارم آیرون در ماین کرافت ما در مورد ساخت یک فارم آیرون ( فارم آهن ) به همراه فیلم آموزشی قرار دادیم. در این پست قصد داریم یک فیلم آموزش در مورد فارم حیوانات ماین کرافت ( Animal Farm ) قرار دهیم.

شما می توانید فارم Minecraft خود را در نزدیکی خانه Minecraft خود راه اندازی کنید. تا بتوانید از حمل و نقل سبزیجات به آشپزخانه Minecraft ، تا پرورش خوک های کوچک خود برای برخی خورشت های خوشمزه ایجاد کنید. و همچنین محصولات زراعی و مواد غذایی . فارم Minecraft می توانند. برای برداشتن بلوک و منابعی مانند آهن و سنگ قرمز به ویژه برای ساختن وسایل جدید با استفاده از ماسک Minecraft یا برای ذوب در کوره انفجار Minecraft خود مفید باشند.

مشاهده کنید
ایده های ساخت فارم و مزرعه در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – قسمت دوم

این طرح ساده و آسان ساخت فارم حیوانات برای هر یک از دوستان حیاط خانه شما ، از خرگوش گرفته تا گاو ، قابل افزایش است. این یک افزودنی خارق العاده برای یک مزرعه Minecraft است که دارای یک مکان خواب ، غذا ، ظرف آب و انبار است. ما دوست داریم مزرعه حیوانات خود را در بالای تپه ای خارج از دهکده ماین کرافت انتخاب کنیم. و ساعت ها به احشام خود نگاه کنیم و دنیا را ببینیم.

فیلم آموزش ساخت فارم حیوانات ماین کرافت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا