اخبار

انتقال اکانت های ماین کرافت جاوا به مایکروسافت

همیشه همانطور که توسعه و آپدیت ماین کرافت موجانگ توسط مایکروسافت است. تا کنون ماین کرافت نسخه Bedrock Edition از سیستم حساب کاربری مایکروسافت استفاده میکرد . اما جاوا در جزیره حساب کوچک Mojang خود بود. به زودی نسخه Java برای بازی به یک حساب Microsoft احتیاج دارد. اما حداقل برای جبران مشکلات یک cape رایگان دریافت خواهید کرد.انتقال اکانت های ماین کرافت جاوا به مایکروسافت

در اوایل سال 2021 ، شما باید حساب Java یا Mojang خود را به سیستم حساب Microsoft منتقل کنید. Mojang می گوید این اساساً برای تأیید اعتبار دو عاملی برای افزایش امنیت است. اگرچه این امر همچنین منجر به بهبود کنترل والدین ، ​​مسدود کردن چت و دعوت و ادغام حساب بین Minecraft و Minecraft Dungeons می شود.

در مورد حالت های Minecraft و PvP ، موجانگ می گوید کاملاً چیزی تغییر نمی کند. جاوا و Bedrock به طور کامل بازی های جداگانه ای هستند. شما می توانید از نام کاربری جاوا در بازی خود استفاده کنید. اگرچه اگر برای اولین بار یک حساب Microsoft ایجاد می کنید. ممکن است نام حساب را عوض کنید. مطمئناً اگر از قبل حساب Microsoft دارید. می توانید ورود به سیستم Minecraft خود را فوراً ادغام کنید.انتقال اکانت های ماین کرافت جاوا به مایکروسافت

Mojang برای کاهش سختی های ادغام ، آنچه را که در گذشته منحصر به فردترین آیتم Java Edition بود ، اهدا می کند: cape . شما برای شرکت در مهاجرت به مایکروسافت یک شنل رایگان دریافت خواهید کرد. و گرچه این الگوهای منحصر به فرد کِیپ Minecon را نشان نمی دهد ، اما در نهایت به همه فرصتی می دهد تا کمی احساس سلطنت کنند.

مشاهده کنید
تغییرات تکسچر ( texture ) سنگ معدن در Minecraft 21w07a : هر آنچه بازیکنان باید بدانند

خرید اکانت ماین کرافت جهت انتقال اکانت های ماین کرافت جاوا به مایکروسافت

از آنجا که به زودی نسخه جذاب ماین کرافت 1.17 منتشر میشود و این ادغام هم صورت میگیرد. احتمال افزایش قیمت خرید اکانت ماین کرافت وجود دارد و ممکن است شرایط اتصال به سرور های آنلاین نیز سخت شود. پیشنهاد میشه در صورت نداشتن اکانت ماین کرافت هرچه سریعتر نسبت به تهیه آن اقدام کنید.
درصورت تمایل میتوانید از فروشگاه ما استفاده کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا