فارم ها

ایده های ساخت فارم و مزرعه در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – قسمت دوم

به دنبال ایده های عالی فارم Minecraft هستید؟ فارم ها در Minecraft یک روش کارآمد ، ایمن و آرامش بخش برای دستیابی به منابع مهم مورد نیاز شما است که می توانید برای ساخت معجونهای Minecraft یا پرورش محصول برای تغذیه و سیراب شدن خود استفاده کنید. دل این آموزش ساخت مزرعه ماین کرافت قسمت دوم ما یک فیلم آموزشی به همراه توضیحات قرار دادیم.

در قسمت قبل آموزش ساخت فارم در ماین کرافت ما در مورد ساخت یک فارم مبتدی و شروع فیلم آموزشی قرار دادیم، در این پست قصد داریم یک فیلم آموزش در مورد فارم کشاورزی و محصولی قرار دهیم.

شما می توانید فارم Minecraft خود را در نزدیکی خانه Minecraft خود راه اندازی کنید تا بتوانید ، از حمل و نقل سبزیجات به آشپزخانه Minecraft ، تا پرورش خوک های کوچک خود برای برخی خورشت های خوشمزه ایجاد کنید. و همچنین محصولات زراعی و مواد غذایی ، فارم Minecraft می توانند برای برداشتن بلوک و منابعی مانند آهن و سنگ قرمز به ویژه برای ساختن وسایل جدید با استفاده از ماسک Minecraft یا برای ذوب در کوره انفجار Minecraft خود مفید باشند.

اگر به دنبال طراحی فارم Minecraft هستید ، با الهام گرفتن از آخرین به روزرسانی زنبورهای Minecraft و به روزرسانی Minecraft Nether ، در اینجا چند ایده برای نحوه تولید فارم خود آورده شده است. این طرح فارم ها برای مبتدیان تازه وارد Minecraft بسیار مناسب است .

این مزرعه زراعی Minecraft با در نظر گرفتن به روزرسانی زنبورعسل ساخته شده است و یک گلخانه بزرگ ایجاد می کند که از مخلوقات کوچک شیرین ساخته شده است. این طرح نوآورانه مزرعه Minecraft علاوه بر اینکه بخشی را ملاحظه می کند ، از گل ، آتش سوزی و کندوی عسل برای تولید عسل و استفاده از زنبورها برای انتقال گرده بین محصولات برای کمک به رشد آنها استفاده می کند.

مشاهده کنید
ایده های ساخت فارم در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – فارم slime

فیلم آموزش ساخت مزرعه ماین کرافت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا