فارم هافیلم آموزشی بازی ماین کرافت

ایده های ساخت فارم در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – قسمت پنجم ( فارم AFK )

به دنبال ایده های عالی فارم Minecraft هستید؟ فارم ها در Minecraft یک روش کارآمد ، ایمن و آرامش بخش برای دستیابی به منابع مهم مورد نیاز شما است. که می توانید برای ساخت معجونهای Minecraft یا پرورش محصول برای تغذیه و سیراب شدن خود استفاده کنید. در این آموزش ساخت مزرعه ماین کرافت قسمت پنجم ما یک فیلم آموزشی به همراه توضیحات در مورد فارم AFK ماین کرافت قرار دادیم.

قسمت های قبل اموزش ساخت فارم ماین کرافت

در قسمت قبل آموزش ساخت فارم حیوانات در ماین کرافت ما در مورد ساخت یک فارم حیوانات برای تامین غذا و محصول زراعی به همراه فیلم آموزشی قرار دادیم. در این پست قصد داریم یک فیلم آموزش در مورد فارم حیوانات ماین کرافت ( Animal Farm ) قرار دهیم.

شما می توانید فارم Minecraft خود را در نزدیکی خانه Minecraft خود راه اندازی کنید. تا بتوانید از حمل و نقل سبزیجات به آشپزخانه Minecraft ، تا پرورش خوک های کوچک خود برای برخی خورشت های خوشمزه ایجاد کنید. و همچنین محصولات زراعی و مواد غذایی . فارم Minecraft می توانند. برای برداشتن بلوک و منابعی مانند آهن و سنگ قرمز به ویژه برای ساختن وسایل جدید با استفاده از ماسک Minecraft یا برای ذوب در کوره انفجار Minecraft خود مفید باشند.

مشاهده کنید
ایده های ساخت فارم در ماین کرافت به همراه فیلم آموزشی – فارم Wool

فارم AFK ماین کرافت

این کلبه ماهیگیری بهترین روش برای تکمیل مزرعه Minecraft است. کوچک و کم حجم است و برای ایجاد آن به منابع زیادی احتیاج ندارد. برای به دست آوردن بهترین نتیجه از این کلبه ماهیگیری ، میله ماهیگیری خود را ارتقا داده یا انچانت کنید. و حتی می توانید صندوقچه ها ، میز دلربا Minecraft یا سنگ فرش Minecraft را در کلبه ذخیره کنید. و گلهایی را برای یک بار تمیز اضافه کنید. زیرزمین را می توانید به هر شکلی که می خواهید گسترش دهید. بنابراین می توانید هر چقدر که می خواهید فشار دهید.

فیلم آموزش ساخت فارم AFK ماین کرافت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا