آموزش های بازیماب ها

نحوه پیدا کردن Village در ماین کرافت | صفر تا صد Village

به دنبال یک دهکده Minecraft هستید؟ یا فقط می خواهید سر خود را بپیچانید که چگونه این شهرهای کوچک زیبا کار می کنند؟ دهکده ها در Minecraft یک منبع عالی برای جمع آوری وسایل هستند، ما در این آموزش نحوه پیدا کردن Village در ماین کرافت را به شما یاد میدهیم

یک دهکده Minecraft بسته به میزان تختخواب در روستا ، باعث ایجاد تخم Villager در روستاها خواهد شد و شامل farmers, fishermen, fletchers, butchers, clerics, armorers و موارد دیگر می شود. یک دهکده Minecraft دارای ساختمان ها ، خانه ها و چاهی است که به عنوان مرکز روستا شناخته می شود. Villager ها به طور طبیعی تخم ریزی می شوند و میزان ساختمان ها و ویژگی های دهکده به طور تصادفی تولید می شود ، از جمله Villager های موجود برای تجارت با آنها و موقعیت خود روستا. این باعث میشود پیدا کردن یک دهکده دشوار باشد ، اما ارزشش دارد.

راهنمای نحوه پیدا کردن Village در ماین کرافت ما چگونگی پیدا کردن یک دهکده در Minecraft ، چگونگی جلوگیری از محاصره زامبی ، و بهترین مکان برای کشف غارت روستای Minecraft را در بر می گیرد.

ویلیجر یاب ماین کرافت !

آیا می دانید چگونه یک دهکده در Minecraft را پیدا کنید؟ روستاهای Minecraft را می توان در دشت ها ، ساوانا ، تاگا ، تندرا برفی و بیوم بیابانی یافت و به طور طبیعی تولید کرد.

ویژگی های دهکده Minecraft شامل موارد زیر است:

 • Wood huts
 • Small houses
 • Large houses
 • Butcher’s shops
 • Libraries
 • Farms
 • Wells
 • Blacksmiths
 • Churches
 • Lamp posts
 • Roads
 • Iron golems
مشاهده کنید
لیست کامل موب های ماین کرافت - Minecraft Mobs

می توانید مکانهای دهکده ها را با کاوش ، پیاده یا پرواز در حالت Creative پیدا کنید. برای شروع بازی نزدیک به یک روستا ، می توانید از یک سِد Minecraft با یک دهکده در کنار تخم ریزی استفاده کنید.

همچنین می توانید از مکان یاب Minecraft برای یافتن مختصات به نزدیکترین روستا استفاده کنید. سکوهای زیر از این فرمان کنسول Minecraft ، Java Edition ، Pocket Edition ، Windows 10 Edition و Edition Edition پشتیبانی می کنند. فرمان گپ را بکشید و “/ find Village” را تایپ کرده و Enter را فشار دهید تا مختصات را به نزدیکترین روستا بازیابی کنید.

تجارت دهکده Minecraft

دهکده های Minecraft میزبان تجارت Villager خواهند بود و شما می توانید برای خرید و فروش کالاهای مختلف با این اوباش Minecraft ارتباط برقرار کنید. در Bedrock Edition این احتمال وجود دارد که یک معامله گر سرگردان و لاملا معامله گر در محل ملاقات روستا تخم ریزی کنند.

با کلیک راست بر روی یک روستایی می توانید با آنها تجارت کنید. همه موارد مورد نیاز شما از یک روستائی با هر تعامل در دسترس نخواهد بود ، اما تجارت با همان دهکده چندین بار باعث ایجاد شهرت خوبی با آن دهکده می شود ، که احتمال بیشتری برای تخفیف ها دارد. روستاییان همیشه با تجارت خود منصفانه نخواهید بود ، بنابراین مطمئن شوید که قبل از تحویل زمردهای خود ، پاره پاره نمی شوید! ینی تو پاچتون نره !!

روستاییان دارای پنج سطح شغلی هستند که با تجارت با آنها قابل افزایش است ، بنابراین تجدید نظر در همان روستا سودمند است. با بالا رفتن سطح روستایی ، از افراد تازه کار ، کارآموز ، مسافر ، متخصص و در نهایت موارد پیشرفته استاد ارائه می شود. روستائیان حرفه ای دارند و پیشنهادات آنها توسط حرفه آنها تعریف می شود ، مانند یک کشاورز که نان در سطح تازه کار را ارائه می دهد ، به یک هویج طلایی در سطح کارشناسی ارشد.

مشاهده کنید
آموزش اسکای بلاک SkyBlock ماینکرفت – قسمت سوم

نحوه پیدا کردن یک Golem Iron

Golem های آهنی محافظ از دهکده ها هستند و اگرچه یک آهن سنگ آهن معمولاً با یک دهکده تخم ریزی می کند ، اما این جمعیت بزرگ منفعل برای احضار بسیار ساده هستند ، گرچه گران هستند. داشتن ماهیچه های اضافی برای مراقبت از ساکنان روستا به این معنی است که می توانید شب ها به آرامی بخوابید زیرا مردم روستا از آن بی خطر هستند. در اینجا نحوه احضار Iron Golem در Minecraft آورده شده است ، می توانید با استفاده از راهنمای مزرعه Minecraft Iron Golem ما مزرعه ایجاد کنید.

به چهار بلوک آهنی و یک کدو تنبل احتیاج دارید. بلوک های آهنی را به شکل T قرار دهید ، یک بلوک را روی زمین و سه باقی مانده را در بالا قرار دهید. کدو حلوایی را در بالا قرار دهید و تماشای ماده آهن گلم را در مقابل خود مشاهده کنید.

Minecraft zombie villages

یک دهکده در Minecraft 2٪ احتمال ایجاد یک Villager زامبی را دارد. در عوض همه روستاییان تولید شده روستاییان زامبی خواهند بود. روستاهای زامبی Minecraft درها یا مشعل ندارند و بعضی از سنگفرش های روستای معمولی جای خود را با چوب پنجه سنگی گذاشته و صفحات شیشه ای را با صفحه های شیشه ای آغشته به قهوه ای جایگزین می کنند. اگر حداقل 20 نفر از اهالی روستا و 10 یا بیشتر درب وجود داشته باشند ، زامبی ها در Minecraft نیز 10٪ فرصت ظهور در نیمه شب را دارند.

پیدا کردن یک دهکده در Minecraft نیمی از نبرد است ، اما به محض ورود به یک پناهگاه از چیزهای خوب ، استقبال از روستاییان محلی و ارائه پیشنهادهای شگفت انگیز از سرنشینان دهکده ، همه به نظر می رسد که ارزشش را داشته باشد. اگر می بینید که یک گولم آهنین در آن می چرخد ، با روستائیان مهربان باشید ، آنها به آنها حمله نمی کنند تا زمانی که به آنها حمله شود یا با آنها برخورد کنند.

مشاهده کنید
آموزش ماینکرفت ( قسمت دوم )

اگر سوالی بود در بخش کامنت پاسخگو هستم.

نحوه پیدا کردن Village در ماین کرافت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

 1. من رفتم به یه روستای شنی و اونجا خونه ساختم و شروع کردم به زندگی کردم. بعد یه مدت همه روشتایی ها ناپدید شدن(سرم گرم بازی کردن بود نفهمیدم چطوری) چرا همشون رفتن؟ آیا مردن؟

  1. آیا دیوار دور روستا چینده بودین ؟
   باید یک دیوار دور روستا میکشیدید و روشن میکردید + تعدادی Iron golem برای محافظت از روستایی ها قرار میدادید

 2. این اتفاق برای من هم افتاده
  اونا یا بخاطر لگ پاک شدن و یا کشته شدن
  نحوه پیدا کردن ولیجر ها
  Ender eye رو پرت کنید به هر سمتی که رفت به همون جهت ببین تا به روستا برسین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا