آموزش های بازیاخبار

آموزش نصب اسنپ شات ماین کرافت Caves and Cliffs – ماین کرافت 1.17

Minecraft Snapshot 2045WA شامل ویژگی های به روزرسانی ماین کرافت Caves و Cliffs آینده است. به روزرسانی قرار است از اواسط سال 2021 آغاز شود اما هنوز تاریخ انتشار دقیق ماین کرافت 1.17 تأیید نشده است. آموزش نصب ماین کرافت 1.17

ورود Minecraft Snapshots همیشه هیجان انگیز است. زیرا در اصل نگاهی دزدکی به هر چیز جدیدی است که در به روزرسانی آینده به بازی می آید. بازیکنان می توانند از به روزرسانی آینده به ویژگی های جدید نگاهی بیندازند. و به توسعه دهندگان کمک کنند تا چین و چروک های بازی را قبل از راه اندازی برطرف کنند. بازیکنان می توانند هنگام برخورد با اشکالات ، اشکالات یا خرابی های بازی ، بازخورد مستقیمی به برنامه های Minecraft ارائه دهند. این برنامه ها را قادر می سازد در هنگام راه اندازی تجربه بسیار صیقلی تری ایجاد کنند. تا بازیکنان با هیچ مانع عمده ای روبرو نشوند. با این حال ، بازیکنان باید همیشه از دنیای Minecraft خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. زیرا گاهی اوقات Snapshots می تواند باعث خراب شدن پرونده های بازی شود. موژانگ پیشنهاد می کند که بازیکنان یا باید از دنیای خود نسخه پشتیبان تهیه کنند و یا Snapshot را در پوشه ای متفاوت از دنیای اصلی خود اجرا کنند.

آموزش نصب اسنپ شات ماین کرافت 1.17

برای نصب جدیدترین Minecraft Snapshot 1.17 (20W45A) ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • 1. لانچر Minecraft را باز کنید.
  • 2. برگه “Installations” را انتخاب کنید.
  • 3. “Enable Snapshots” را تغییر دهید.

با این کار جدیدترین Minecraft Snapshot موجود بارگیری و نصب می شود.

مشاهده کنید
ماین کرافت 1.16.5 باRelease Candidate به صورت آزمایشی زمان انتشار ماین کرافت 1.17

سپس بازیکنان می توانند با آزمایش بازی بازخورد مستقیم خود را ارائه دهند. قبل از اینکه ویژگی های عکس فوری در یک به روزرسانی رسمی اجرا شود. بازیکنان ممکن است بازخورد و گزارش اشکالات را به Mojang ارائه دهند.

اسنپشات برای نسخه جاوا بازی موجود است. بازیکنان از زمان اعلام اولین بروزرسانی منتظر Minecraft Snapshot از بروزرسانی Caves and Cliffs آینده بودند و سرانجام Mojang آن را تحویل داده است.

این یک روش عالی برای Mojang است تا ویژگی های جدید را آزمایش کند و بفهمد کدام یک از افراد به طور مثبت دریافت می شوند و همچنین نحوه صیقل دادن هر یک از آنها قبل از راه اندازی است.

به روزرسانی Caves and Cliffs برای Minecraft قرار است از اواسط سال 2021 آغاز شود. هنوز تاریخ دقیق انتشار توسط موجانگ تأیید نشده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫30 دیدگاه ها

    1. وقتی لانچر اصلی ماین کرافت ( لانچر اصلی حتما باید باشه نه لانچر های متفرقه ) باز میکنید به قسمت Installations برید اونجا یه گزینه داره Enable Snapshots اونو بزنید

    1. وقتی لانچر اصلی ماین کرافت ( لانچر اصلی حتما باید باشه نه لانچر های متفرقه ) باز میکنید به قسمت Installations برید اونجا یه گزینه داره Enable Snapshots اونو بزنید

  1. سلام برا من گزینه installation ندارم فقط یه گزینه بود display snapshot اون رو تیک زدم نسخه ها اومد اما وقتی نسخه
    Snapshot 21w3a رو انتخاب کردم گزینه launch the game خاکستری شده نمیشه روش کلیک کرد و نمیاره لطفاً کمک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا