ماب ها

آموزش اسپاون کردن و کشن ویدر Wither در ماین کرافت MineCraft

آموزش به دست آوردن nether Star در ماین کرافت MineCraft

آیا قصد دارید یک Wither در بازی ماین کرافت خود داشته باشید؟ Minecraft Wither تنها اوباش خصمانه ساخته شده توسط بازیکن است و مانند هیولا Frankestein ، مطمئناً خالق آن را روشن می کند – بنابراین با احتیاط ادامه دهید.

این رئیس کلاهبردار ارواح جمجمه های انفجاری را در دشمنان شلیک می کند ، اما نشانه گیری خوبی ندارد. هنوز مدتی به عنوان چهره حیوانات خانگی مرگبار خود می گذرانید که این یک خلقت است و تنها هدف آن در زندگی ، تحقق اربابانش است که مایلند همه چیز را که با آنها در تماس است ، بکشند. پیراهن های کنکوری به غیر از اوباش غیرمترقبه مانند زامبی و اسکلت با همه اوباش خصمانه هستند. هنگامی که با Wither روبرو شدید ، آسمان تاریک می شود و یک نوار سلامتی بنفش ظاهر می شود و فضایی دلهره آور را برای نبرد رئیس خود ایجاد می کند و تا پایان جنگ این راه باقی خواهد ماند.

این اوباش خصمانه شناور با سه سر بسیار دشوار است که بتوانید آن را ضرب و شتم کنید ، اما اگر به اندازه کافی شجاع باشید که بتوانید یکی را تخم ریزی کنید ، در اینجا نحوه مقابله با این اوباش قدرتمند Minecraft و سایر مواردی که باید بدانید در مورد Minecraft اثرات ، آسیب ها و تخم ریزی را ارائه می دهد. .

آموزش اسپاون کردن Wither در ماینکرفت

برای ایجاد Wither در Minecraft ، به تمام منابع مناسب نیاز دارید. بر خلاف دستور العمل های دیگر با استفاده از جدول Minecraft یا مادربرد ، شما نیاز دارید که اشیاء را روی یک ترتیب خاص بر روی زمین قرار دهید ، در اینجا چگونگی ارائه شده است.

چهار بلوک Soul Sand را به شکل T قرار دهید که سه بلوک در آن و یک بلوک در زیر بلوک میانی قرار دارد. سپس سه جمجمه اسکلت بافته را در بالای سه بلوک فوقانی قرار دهید. آخرین بلوک قرار داده شده باید دارای جمجمه اسکلت باشد ، در غیر این صورت تخم ریزی بی اثر خواهد بود.

با پر شدن نوار سلامتی ، این ضخامت بزرگتر می شود ، اما در این حالت که ده ثانیه طول نمی کشد حرکت یا حمله نمی کند. پس از اتمام این وضعیت ، یک انفجار بزرگ ایجاد می کند که به 68 آسیب منجر می شود ، بنابراین حتماً در صورت بروز این کار ، اسکله گسترده ای به آن بدهید تا از آسیب های غیرضروری قبل از شروع جنگ جلوگیری شود. اطمینان حاصل کنید که در یک فضای باز Wither را اسپاون کرده اید ، زیرا به فضای زیادی نیاز دارید تا فاصله خود را حفظ کنید ، زیرا شروع به پرتاب شدن جمجمه های منفجر شده می کند.

مشاهده کنید
لیست کامل موب های ماین کرافت - Minecraft Mobs

Wither

آموزش کشتن Wither در بازی ماین کرافت

Wither در Minecraft در برابر آتش ، گدازه و خسارت در غرق شدن مصون است. خوشبختانه برای ما گرچه صدمات اضافی را از سلاح های موجود با smite enchantment بدست می آورد ، بنابراین ارزش استفاده از یک Minecraft enchantment table برای تقویت بیشتر در شمشیر diamond را دارد.

استفاده از کمان همیشه گزینه مناسبی است ، بنابراین می توانید فاصله خود را همچنان حفظ کنید تا از بین نرود که هر بلوکی که به آن آسیب می رساند آسیب می زند – ouch. مطمئن شوید که کمان خود را با power و infinite انچانت می کنید و اگر از crossbow استفاده می کنید ، انچانت quick charge باعث می شود که عقب نمانید. همچنین مطمئن شوید که از کمان های زیادی استفاده می کنید ، نمی خواهید در نبرد کوتاه راه بیفتید.

اگرچه این ویروس از بیشتر اثرات وضعیت ایمنی برخوردار است ، اما بر اثر تأثیر سلامتی فوری آسیب دیده و بر خلاف سایر اوباش ارواح ، در اثر آسیب فوری بهبود می یابد. با استفاده از فرایند تولید دم Minecraft ، با معجونات درمانی زیادی برای بازسازی سلامت و معجونهای نیرو وارد شوید تا آسیب های اضافی را وارد کنید.

بسته به شرایط دشوار شما واکنش نشان می دهد ، گاهی اوقات اسکلت ها در حالت نیمه سلامت تخم ریزی می شوند و میزان جمجمه های آن را دو چندان می کنند. همیشه wither وقتی که سلامتی آن از زیر نیمه خود پایین بیاید و عادت به شارژ شدن به سمت شما داشته باشد ، همه چیز را در مسیر خود بیرون بکشد. در این مرحله همچنین زره پوش خواهد شد و به شما اطلاع می دهد بدون درگیری سقوط نخواهد کرد.

مشاهده کنید
نحوه پیدا کردن Village در ماین کرافت | صفر تا صد Village

جمجمه های wither در بازی ماین کرافت Minecraft wither skulls

هنگامی که Wither پژمرده می شود ، جمجمه های منفجر شده را منهدم می کند ، دلیل دیگری برای حفظ فاصله شما. در صورت ضربات جمجمه چند جمجمه شلیک می شود ، خواه یک رهگذر بی گناه باشد و چه در شما.

جمجمه های سیاه: شعاع انفجار یک دارند و نمی توانند بلوک هایی با مقاومت انفجار بالای 20 را بشکنند
جمجمه های آبی: نسبت به جمجمه های سیاه بیشتر صدمه می بینند ، اما آهسته تر هستند و بلوک های بالاتر از مقاومت چهار انفجاری را می شکنند

پس از پایان نبرد ، می خواهید پاداش کشتن wither Minecraft را با ضرب و شتم رئیس خود بدست آورید ، پس wither در Minecraft چه می کند؟ nether star ، این چه چیزی است موردی بسیار نادر است که می توانید از آن برای ساختن Beacon Minecraft استفاده کنید که جلوه های وضعیت را در اختیار بازیکنان اطراف قرار می دهد ، همچنین به نظر می رسد زیبا.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا